Wycena dachu

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy formularz, który ułatwi przygotowanie wyceny dachu według Twoich potrzeb. Wystarczy, że wypełnisz poniższe pola, a nasi specjaliści znajdą najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Nasi specjaliści dostępni są także drogą telefoniczną, więc w każdej chwili możesz przejść do zakładki „Kontakt” i skontaktować się z nami drogą telefoniczną. 

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza.

12 + 12 =

Przesłane przez Ciebie zapytanie, jak i Twoje dane tj. adres e-mail, numer telefonu, będą przetwarzane w celu przygotowania propozycji ofertowej, jak i ewentualnej realizacji zamówienia przez: Dachy Bochnia, Kopaliny 129, 32-722 Bochnia, NIP: 6792920528

Chcesz wiedzieć więcej?

Przejdź do zakładki KONTAKT, a nasi doradcy z przyjemnością pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Najnowsze promocje:

Promocja nowsza

Promocja nowsza

Promocje można łatwo tworzyć poprzez kliknięcie opcji "Duplicate post' w widoku wpisów. W tym przypadku wystarczy zaktualizować tytuł, opis oraz zdjęcie promocji i można od razu opublikować.

Promocja numer 1

Promocja numer 1

Dokładny opis promocji. Aby post wyświetlał się na stronie z promocjami, musi zostać przypisany do kategorii "Promocje" po prawej stronie (zakładka "Dokument") podczas tworzenia wpisu.