Śniegołapy

Płotki przeciwśniegowe lub inne bariery śnieżne warto zamontować na każdym dachu. Dobiera się je do rejonu, w którym stoi dom. W przypadku niewielkich mas śniegu wystarczą drabinki dachowe lub stopery snieżne. Drabinki przeciwśnieżne można dopasować kolorystycznie do dachu; niektóre z nich da się po zimie zdemontować.

Chcesz wiedzieć więcej?

Przejdź do zakładki KONTAKT, a nasi doradcy z przyjemnością pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

BARIERA RUROWA PRZECIWŚNIEGOWA

Wykonana jest z blachy aluminiowej, poddanej procesowi malowania proszkowego. W sprzedaży dostępne są rury o długości 150 cm,200 cm i średnicy 30mm.

Razem z odpowiednim zestawem uchwytów stanowią komplet przeznaczony do montażu na konkretnym pokryciu dachowym.

 

DANE TECHNICZNE

Wymiar średnica rury 30 mm
Materiał aluminium
Długość 200 cm
Powłoka lakier proszkowy
Zabezpieczenie ocynk ogniowy

PŁOTEK PRZECIWŚNIEGOWY

Płotek wykonany jest z blachy stalowej poddanej procesowi cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego. Wraz z uchwytami do danego typu pokrycia stanowi bardzo dobre zabezpieczenie przed śniegiem zsuwającym się z dachu. Wykonany z kątownika 20x20x2 mm (szkielet płotka) oraz blachy stalowej o grubości 1 mm (poprzeczki). Występuje w szerokościach 150 oraz 200 mm.

DANE TECHNICZNE

Materiał Stal
Szerokość 150, 200 mm
Długość 150, 200, 300 cm
Powłoka Lakier proszkowy
Zabezpieczenie Ocynk ogniowy

ROZBIJACZE DO ŚNIEGU

Rozbijacz wykonany jest z blachy stalowej poddanej procesowi cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego. Stosowany do rozbijania warstwy śniegu na dachach spadzistych. Przystosowany do montażu na dachach spadzistych pokrytych dachówką zakładkową ceramiczną, betonową, blachą płaską, trapezem, blachodachówką. Rozbijacz mocuje się bezpośrednio do konstrukcji dachu.

 

 

DANE TECHNICZNE

Materiał Stal
Szerokość 30 mm
Grubość 4 mm
Powłoka Lakier proszkowy
Zabezpieczenie Ocynk ogniowy

ŚNIEGOCHWYTY UNIWERSALNE

Wykonane z blachy powlekanej ocynkowanej dostępne w pełnej palecie kolorów RAL dostępnych u producenta.