Rynny PCV

Rozszerzony opis produktów/usług oferowanych w danej kategorii. Najlepiej byłoby, gdyby zaktualizowali go Państwo osobiście (znają Państwo lepiej swoją ofertę;) ). Można to zrobić przechodząć na tą podstronę i klikając ‚Otwórz edytor graficzny’ na górnym pasku. Po zaktualizowniu opisu wystarczy kliknąć na dole w fioletowy przycisk, a następnie opcję ‚Zapisz’.

Chcesz wiedzieć więcej?

Przejdź do zakładki KONTAKT, a nasi doradcy z przyjemnością pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Kaczmarek – system Karolina

Karolina to kompletny system odprowadzania wody deszczowej. Zapewnia jej właściwy i całkowity odbiór. Doskonale zaprojektowany półokrągły profil rynny, elementy łączące kształtki, starannie dobrane akcesoria umożliwiają łatwy montaż rynny bez stosowania innych dodatkowych materiałów np. kleju. System rynnowy Karolina produkowany jest o przekroju półokrągłym z klasycznym wywinięciem na zewnątrz od strony frontowej oraz do środka od ściany budynku. Uzupełnieniem systemu rynnowego jest podsufitka zewnętrzna (podbitka dachowa) do wykończenia spodniej połaci okapu dachu.

System jest produkowany z PVC-U z dodatkami barwnika, stabilizatorów oraz środków odpornych na działanie promieniowania ultrafioletowego. Rynny oraz rury spustowe są wytłaczane na austriackich liniach technologicznych, natomiast kształtki łączące oraz pozostałe akcesoria są wytwarzane metodą wtrysku. Nowoczesny park maszynowy, odpowiednio zaprojektowane i wykończone powierzchnie podzespołów formujących gwarantują produkcję systemu rynnowego na bardzo wysoki poziomie.

Przeznaczenie:

Klasyczna konstrukcja rynny i zespołu kształtek oraz jakość wykonania produktów pozwalają na szerokie zastosowanie naszego systemu. System rynnowy Karolina jest przeznaczony do montazu na budynkach o różnym przeznaczeniu i architekturze.

  • Domy jedno- i wielorodzinne, bloki mieszkalne.

  • Biura, szpitale, laboratoria, hotele.

  • Pawilony handlowe, garaże, altany,

  • Budynki przemysłowe, gospodarcze, fabryki, hale.