Blachodachówka

Blachodachówki są eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.

Blachodachówka profilowana jest z blachy dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru, co gwarantuje jej długowieczność. Jest jednym z najlżejszych materiałów dekarskich, co jest jej ogromnym plusem, ponieważ nie wymaga zastosowania ciężkiej konstrukcji więźby. Waga materiałów ma istotne znaczenie w przypadku renowacji starych dachów, gdyż przy wymianie na lekkie blachodachówki więźba nie wymaga wzmacniania. Jeden metr kwadratowy pokryć blaszanych waży około 4,7 kg, co oznacza, że jest blisko 10-krotnie lżejsza od tradycyjnych dachówek ceramicznych. Szeroka gama kolorów i możliwość dopasowania blachodachówki do różnych płaszczyzn pozwala na dostosowanie dachu do elewacji i otoczenia. Dzięki produkowaniu arkuszy na konkretną długość odpady ograniczone są do minimum.
Ułożenie pokryć blaszanych należy do jednych z najtańszych i najszybszych. 

Chcesz wiedzieć więcej?

Przejdź do zakładki KONTAKT, a nasi doradcy z przyjemnością pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

BLACHY PRUSZYŃSKI

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów,

każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów. 

Z pełną ofertą producenta którą można u nas zamówić można zapoznać się tutaj BLACHODACHÓWKI PRUSZYŃSKI

Zapraszam do zapoznania się również z katalogiem profili BLACHY PRUSZYŃSKI

LIMBLACH

Z pełną ofertą producenta którą można u nas zamówić można zapoznać się tutaj BLACHODACHÓWKI LIMBLACH

BLACHOTRAPEZ

Dachówka blaszana to najczęściej stosowane pokrycie dachowe w budynkach mieszkalnych, sakralnych oraz użyteczności publicznej.

W pełni zautomatyzowany proces produkcji umożliwia cięcie blachy na żądaną długość, umożliwiając tym samym realizację najbardziej nietypowych zamówień, przy jednoczesnym ograniczeniu ilości odpadów.

Z pełną ofertą producenta którą można u nas zamówić można zapoznać się tutaj BLACHODACHÓWKI BLACHOTRAPEZ

Zapraszam do zapoznania się również z katalogiem profili BLACHOTRAPEZ

BRATEX ROOFING SYSTEM

Z pełną ofertą producenta którą można u nas zamówić można zapoznać się tutaj BLACHODACHÓWKI BRATEX

 Zapraszam do zapoznania się również z katalogiem profili BRATEX